IB STATYBA VERSLUI

Mūsų pagrindinė taisyklė – individualus sprendimas kiekvienam Klientui, kadangi mes puikiai suvokiame savo Klientų individualumą.

Mūsų tikslas – ilgalaikis bendradarbiavimas ir partnerystė, pasitikėjimas iš Klientų pusės.

Kvalifikuoti darbuotojai

Visi darbuotojai yra patikrinti statybos aikštelėse siekiant realiai išsiaiškinti darbuotojo stipriąsias savybės bei darbo kultūrą.Galime užtikrinti, kad į Jūsų įmonę atvykstantys darbuotojai yra aukšto lygio savo srities specialistai.

Patikima / Saugu / Operatyvu

Patikima – visi darbuotojai legaliai dirba Lietuvoje ir yra savo srities specialistai

Saugu – visi darbuotojai yra susipažinę su statybos darbų saugos taisyklėmis,turi patirties Lietuvos statybos aikštelėse, turi darbo rūbus bei visus reikalingus reikmenis (šalmai, akiniai ir t.t), transportą, pasirūpinsim gyvenamąją vieta.

Operatyvu – gavus traumą ar susirgus kuriam iš darbuotojų,jis operatyviai bus pakeistas kitu profesionalu.

Finansinė nauda

Subrangos/laikinojo įdarbinimo paslauga, tai puikus būdas siekiant suvaldyti trumpalaikius pokyčius rinkoje ar užsakymų netolygumą . Jums nereikės ieškotis specialistų tam eikvojant savo įmonės darbuotojų laiką ir finansinius resursus ( pvz. lėšų skelbimams ar kt. reklamai, Jums nereikės rūpintis darbuotojų paieška ir atranka, priemimu, atleidimu bei atlyginimų/mokesčių apskaita. ). Beto tai ne užtikrina,kad gausit profesionalų ir Jūsų poreikius atitinkantį darbuotoją. Naudodamiesi mūsų paslaugomis sutaupysite tiek savo laiką,tiek savo pinigus.

Subrangos / laikinojo įdarbinimo paslaugos privalumai

Jūs plėtojate verslą nedidindami darbuotojų skaičiaus;
Jūs tiksliai kontroliuojate savo biudžetą (lengvai apskaičiuojama paslaugos kaina);
Jūs išvengiate įmonės efektyvumo sumažėjimo dėl padidėjusių darbo apimčių;
Jūs negaištate laiko personalo paieškai, jo administravimui ir darbo priemonių užtikrinimui;
Jūs galite lanksčiai elgtis dėl darbuotojų priėmimo ir atleidimo;
Jūs nesiblaškote ties mažais dalykais, o koncentruojatės ties svarbiausiais – kad verslas klestėtų ir rezultatai būtų puikūs!

Ieškome

Turime sukaupę didelę patirtį dalyvaujant Viešuosiuose pirkimuose (CVP IS, CPO),todėl šiuo met ieškome bendradarbiavimui Lietuvoje

Partnerių kurie norėtų savo miestuose, kartu dalyvauti viešuose pirkimuose (CVP IS,CPO),o laimėjimo atveju galėtų atlikti statybos darbus. 

Partnerių, kuriems reikalinga subrangai/nuomai kvalifikuota , patikrinta ir motyvuota statybos darbų jėga(darbuotojų nuoma), tiek ilgalaikiams, tiek trumpalaikiams projektams statybų aikštelėse. 

Rekomenduojame

Juridiniams asmenims užsiregistruoti mūsų svetainėje,net jei šiuo metu ir nereikalinga subrangos ar papildomos darbo jėgos paslauga.Užpildžius visus reikalingus duomenis, ateityje Jūs pirmieji gausite informaciją apie atvykstančius bei patikrintus darbuotojus,o tai Jums padės planuotis savo darbus.

Užklausa verslui: