Privatumo politika

Ši privatumo politika (toliau – „Politika“) apibrėžia  UAB „Išskirtinio būsto statyba“ juridinio asmens kodas 302351346, buveinės adresas Taikos pr. 24-3, LT-91222 Klaipėda, t, el. p. info@euraboti.eu (toliau – „Išskirtinio būsto statyba“, „mes“, „mus“ arba „mūsų“, „Duomenų valdytojas“) asmenį identifikuojančios informacijos (toliau – „Asmeninė informacija“), kurią jūs (toliau – „Vartotojas“, „jūs“ arba „jūsų“) galite pateikti www.euraboti.eu interneto svetainėje ar dėl su jos teikiamomis paslaugomis arba prekėmis (toliau bendrai – „Svetainė“ arba „Paslaugos“), rinkimo, saugojimo ir naudojimo tvarką. Ji taip pat apibrėžia galimus pasirinkimus, susijusius su jūsų asmeninės informacijos naudojimu, ir nurodo, kaip galite pasiekti ir atnaujinti šią informaciją. Ši Politika netaikoma įmonių, kurios mums nepriklauso ar kurių nevaldome ir asmenų, kurie mums nedirba ar su kuriais nebendradarbiaujame, veiklai.

Labai svarbu, kad atidžiai perskaitytumėte Privatumo politiką, nes, kiekvieną kartą lankydami Duomenų valdytojui priklausančią interneto svetainę sutinkate su sąlygomis, aprašytomis šioje Privatumo politikoje. Jei nesutinkate su šiomis sąlygomis, prašome nesilankyti mūsų svetainėje, nesinaudoti mūsų turiniu ir/ar paslaugomis.

Patvirtiname, kad Duomenų valdytojo svetainės lankytojų duomenys bus renkami laikantis galiojančių Europos Sąjungos bei Lietuvos Respublikos teisės aktų reikalavimų bei kontroliuojančių institucijų nurodymų. Taikomos visos protingos techninės ir administracinės priemonės tam, kad mūsų surinkti duomenys apie svetainės lankytojus būtų apsaugomi nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų.

Asmeninės informacijos rinkimas

Mes gauname ir saugome bet kokią informaciją, kurią:

mums sąmoningai pateikiate:

·     pildydami apklausas,

·     pateikdami užklausas,

·     užpildydami formas,

·     užsisakydami prekes/ paslaugas

·     užsisakydami elektronines sąskaitas,

·     užsiprenumeruodami naujienlaiškį,

·     pateikdami atsiliepimus,

·     arba įvesdami informaciją mūsų Svetainėje.

Jums gali tekti pateikti savo „kontaktinius duomenis“, tokius kaip:

·     elektroninio pašto adresas,

·     vardas, pavardė,

·     telefono numeris,

·     adresas

·     kliento kodas mūsų įmonės sistemoje ar

·     kita Asmeninė informacija.

Kai lankotės Svetainėje, mūsų serveriai automatiškai gali įrašyti informaciją, kurią siunčia jūsų naršyklė, pvz.:

·    Jūsų įrenginio IP adresą,

·     naršyklės tipą ir versiją,

·     operacinės sistemos tipą ir versiją,

·     kalbos nuostatas arba

·     tinklalapį, kuriame lankėtės prieš apsilankydami mūsų Svetainėje,

·     mūsų Svetainės puslapius, kuriuose lankėtės,

·     kiek laiko praleidote naršydami tuose puslapiuose,

·     kokios informacijos ieškojote mūsų Svetainėje,

·     prisijungimo laiką ir

·     kitus statistinius duomenis.

Turite pasirinkimą neteikti tam tikros informacijos, tačiau tuo atveju neturėsite galimybės pasinaudoti kai kuriomis Svetainės funkcijomis.

 

Asmeninės informacijos tvarkymas

Bet kuriuo metu galite kreiptis į mus ir prašyti:

– Susipažinti su savo Kontaktiniais duomenimis ir kaip jie yra tvarkomi (teisė susipažinti),

– reikalauti ištaisyti arba, atsižvelgiant į asmens duomenų tvarkymo tikslus, papildyti neišsamius asmens duomenis (teisė ištaisyti),

– savo duomenis sunaikinti arba sustabdyti savo duomenų tvarkymo veiksmus (išskyrus saugojimą) (teisė sunaikinti ir teisė „būti pamirštam“),

– reikalauti, kad asmens Duomenų valdytojas apribotų asmens duomenų tvarkymą esant vienai iš teisėtų priežasčių (teisė apriboti),

– reikalauti perkelti duomenis (teisė į duomenų perkeliamumą),

– nesutikti, kad būtų tvarkomi asmens duomenys, kai šie duomenys tvarkomi ar ketinami tvarkyti tiesioginės rinkodaros tikslais, įskaitant profiliavimą, kiek jis susijęs su tokia tiesiogine rinkodara,

– pateikti pagalbos užklausą.

Savo prašymus galite mums pateikti, pateikdami mums užklausą. Mes atsakysime į Jūsų užklausą per 30 dienų.

Mes išsaugosime ir naudosime šią jūsų informaciją teisiniams įsipareigojimams vykdyti, ginčams spręsti ir susitarimams vykdyti. Mes galime naudoti bet kokius suvestinius duomenis, gautus iš jūsų Asmeninės informacijos arba su ja susijusius jums šią atnaujinus arba ištrynus, tačiau tai vykdoma ne asmens tapatybės identifikavimo tikslais.

 

Surinktos informacijos naudojimas

Bet kokia informacija, kurią renkame iš jūsų, gali būti naudojama:

·     siekiant gerinti jūsų naršymo patirtį;

·     tobulinti Svetainę, kad ji labiau atitiktų jūsų poreikius;

·     gerinti klientų aptarnavimą ir atsakymų į klientų užklausas,

·     paslaugų prašymus ir el. laiškų pateikimą,

·     siųsti priminimus el. laišku, pvz., naujienas ir t. t.,

·     administruoti konkursus, reklamą, apklausas ar kitas Svetainės funkcijas;

·     greitai sugeneruoti prekes ir paslaugas,

·     paprašyti įvertinti ir apžvelgti Paslaugas ar prekes,

·     susisiekti po tiesioginio pokalbio internetu, el. pašto ar telefoninės užklausos, suplanuoto susitikimo, pateiktos pagalbos užklausos, atliktos apklausos ar pateikto užsakymo,

·     atsakyti į užklausas, susijusias su Paslaugomis,

·     informuoti Jus apie Paslaugų pasikeitimus*,

·     atsiųsti jums papildomą informaciją apie „Išskirtinio būsto statyba“ ir jos prekes bei Paslaugas*,

·     siųsti informacinius naujienlaiškius*,

·     administruoti mūsų paslaugas,

·     paleisti ir valdyti mūsų Svetainę ir Paslaugas.

⃰ Informuojame, kad jūs turite teisę nesutikti ar bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą tvarkyti jūsų duomenis aukščiau nurodytais, žvaigždute pažymėtais, tikslais. Atšaukti savo sutikimą galite susisiekę su mumis, pateikdami užklausą. Sutikimo atšaukimas nedaro poveikio sutikimu pagrįsto duomenų tvarkymo, atlikto iki sutikimo atšaukimo, teisėtumui.

Jei manote, kad vienas iš jūsų kontaktų mums pateikė jūsų Asmeninę informaciją ir norėtumėte paprašyti ją pašalinti iš mūsų duomenų bazės, susisiekite su mumis, pateikdami mums užklausą.

Informacija, kurią siunčia jūsų naršyklė, naudojama tik siekiant nustatyti galimus piktnaudžiavimo atvejus ir surinkti statistinę informaciją apie svetainės naudojimą. Ši statistinė informacija nėra renkama konkretiems sistemos vartotojams identifikuoti.

 

Vaikai

Nerenkame jokios asmeninės informacijos iš vaikų iki 16 metų amžiaus. Jei esate jaunesnis nei 16 metų, prašome neteikti jokios asmeninės informacijos per mūsų Svetainę ar Paslaugą. Mes skatiname tėvus ir teisėtus globėjus stebėti jų vaikų naudojimąsi internetu ir padėti įgyvendinti šią Politiką, nurodant savo vaikams niekada neteikti asmeninės informacijos per mūsų Svetainę ar Paslaugą be jų sutikimo. Susisiekite su mumis, jei turite pagrindo manyti, kad vaikas iki 16 metų teikia mums savo asmeninę informaciją per mūsų Svetainę ar Paslaugą.

 

Naujienlaiškiai

Siūlome elektroninius naujienlaiškius, kuriuos galite užsiprenumeruoti bet kuriuo metu. Galite atsisakyti mūsų naujienlaiškio ar rinkodaros tikslais siunčiamų el. laiškų laikydamiesi šiame elektroniniame laiške nurodytų atsisakymo instrukcijų arba susisiekę su mumis, pateikdami užklausą. Tačiau ir toliau elektroniniu paštu gausite kitą esminę informaciją, susijusią su sutarčių vykdymu.

Įprastai savo verslo praktikoje „Išskirtinio būsto statyba“ gali stebėti ir įrašinėti telefoninius pokalbius ar saugoti el. laiškus tarp jūsų ir „Išskirtinio būsto statyba“ darbuotojų ar kitų specialistų, sutarčių vykdymo, mokymo ir kokybės užtikrinimo tikslais. Patvirtinimą dėl informacijos rinkimo gausime jums spustelėjus ant el. laiške pateikto turinio. Tai padės mūsų bendravimą paversti naudingesniu ir įdomesniu.

 

Slapukai

Svetainė naudoja „slapukus“ siekiant gerinti jūsų naršymo patirtį. Slapukas yra tekstinis failas, kurį tinklalapio serveris patalpina jūsų kompiuterio standžiajame diske. Slapukai nenaudojami programoms ar virusams jūsų kompiuteryje paleisti. Slapukai yra unikaliai priskirti tik jums, juos žiniatinklio serveris gali atpažinti tik tame domene, kuris jums priskyrė slapuką. Galime naudoti slapukus siekdami rinkti, saugoti ir stebėti informaciją statistikos tikslais ar Svetainės ir Paslaugų funkcijoms vykdyti. Galite priimti slapukus arba jų atsisakyti. Dauguma interneto naršyklių automatiškai priima slapukus, tačiau įprastai galite pakeisti naršyklės nustatymus, jei norite, kad slapukai būtų atmesti. Jei nuspręsite atsisakyti slapukų, gali būti, kad negalėsite naudotis visomis Svetainės ir Paslaugų funkcijomis.

Reklama

Galime rodyti internetines reklamas ir dalintis suvestine ir asmens neidentifikuojančia klientų informacija. Šią informaciją renkame registracijos proceso metu arba per internetines apklausas ir reklamines akcijas. Mes nesidaliname asmenį identifikuojančia klientų informacija su reklamuotojais. Kai kuriais atvejais mes galime naudoti suvestinę ir asmens neidentifikuojančią informaciją, kad reklama būtų pritaikyta tikslinei auditorijai.