Apie mus

UAB „Išskirtinio būsto statyba“ – atskirų statybos industrijos sričių profesionalus vienijanti kompanija, kurios tikslas padėti klientui susikurti bei įgyvendinti savo svajonių būstą. Visus būsto įgyvendinimo etapus ir jų valdymą patikint vienai organizacijai.

Naujos galimybės

ibstatyba.lt – specializuota statybų sektoriaus internetinė platforma, kurioje galite registruotis ir atrasti naujas darbo galimybes ir erdvę profesiniam tobulėjimui Lietuvoje ir Skandinavijoje. Šioje platformoje gali registruotis statybos sektoriaus kvalifikuoti specialistai ir darbuotojai norintys įgyti daugiau patirties. Mūsų kompanija UAB „Išskirtinio būsto statyba“ siekia kurti ilgalaikius bendradarbiavimo santykius tarp partnerių, užsakovų ir darbuotojų. Tai suteikia mums konkurencinio pranašumo ir padeda įgyvendinti pagrindinį tikslą – teikti klientams aukštą kokybę ir vertę. Daugiau apie mus Lietuvoje www.ibstatyba.lt, Norvegijoje www.ebbygg.eu

patikimumas

Esame atvira ir lanksti kompanija, kurianti patikimus ir tvirtus ryšius. Vadovaujamės skaidriais darbo principais, formuojame aukštos kvalifikacijos darbuotojų ir specialistų komandas, rūpinamės darbuotojų gerbuviu tiek užsienyje,tiek  Lietuvoje. Priklausome tarptautinei verslo bendruomenei BNI  (www.bni.com), kuri vienija skirtingus, bet patikimus verslus.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   

 

profesionalumas

Kompanija išskirtinį dėmesį skiria darbo kokybei bei kultūrai. Būsimas darbuotojas turi galimybę pasitikrinti savo gebėjimus ir juos tobulinti mūsų statybos įmonėje Lietuvoje. Mes atidžiai vertiname kiekvieno specialisto atliktą darbų kokybę bei apimtis. Tai savo ruožtu lemia ir darbuotojo atlyginimo dydį. Specialistų įgyta kvalifikacija grindžiama diplomais ir atestatais. Taip mes garantuojame, kad Lietuvos bei užsienio statybų rinkose dirbs aukštos kvalifikacijos darbuotojai – profesionalai.