Sąmatų ir technologinių projektų parengimas

Sąmatų skaičiavimas privačiam sektoriui

Norint statyti naują ar susiremontuoti/rekonstruoti esamą pastatą būtina žinoti kiek tai kainuos, kad galėtumėte planuotis savo biudžetą.
UAB „Išskirtinio būsto statyba“ atestuoti darbų vadovai atvyks į vietą ir įvertins bei patars norimo statyti ar remontuoti/rekonstruoti pastato reikalingų darbų būtinumą, o sąmatas parengs patyrę ir atestuoti savo srities specialistai.
Tiesiogiai bendradarbiaudami su statybos darbų vadovais, brigadininkais ir savo darbą profesionaliai atliekančiais darbininkais, sąmatos bus parengtos itin profesionaliai.
Rengiame pilnas sąmatas, įskaitant bendrastatybinius ir specialiuosius darbus (elektros instaliacija, vandentiekis, nuotekos, šilumos gamyba, ŠVOK, apsauginė ir priešgaisrinė signalizacija ir kt.).
Užsakius statybos darbų, medžiagų bei gaminių (langai, durys, baldai ir t.t.) kainos apskaičiavimo paslaugą ir gavus galutines sąmatas Jums nebūtina darbus su medžiagų ar gaminių pristatymu užsakyti pas mus, galite susirasti ir kitą Rangovą, bet šiuo atveju Jūs jau turėsite informaciją palyginimui ir Jums bus ženkliai lengviau išsirinkti tinkamą statybos darbų Rangovą už Jums priimtiną kainą.

Sąmatų skaičiavimas viešam sektoriui

UAB „Išskirtinio būsto statyba“ turi nemažai patirties statant/rekonstruojant įvairius viešuosius objektus. Žinodami kokie būna netikslumai įvairiuose paskaičiavimo etapuose, siūlome Viešajam sektoriui:
-Rangos techninių specifikacijų parengimas;
-Kiekių nustatymas;
-Sąmatų ekspertizė;
-Skaičiuojamosios kainos nustatymas (biudžeto nustatymas);
Skaičiavimo paslaugos atliekamos atestuotų specialistų pateikiant visus reikalingus PO (perkančiajai organizacijai) dokumentus.

Jokia sąmata mums nėra nei per didelė nei per maža, kreipkitės, klauskite – visada rasime sprendimą!

Statybos darbų technologinių projektų parengimas

Rengiame statybos darbų technologinius projektus vadovaujantis
STR 1.06.01:2016 „STATYBOS DARBAI. STATINIO STATYBOS PRIEŽIŪRA“
Galime parengti vien tik atskiras SDTP dalis, tokias kaip – technologinės kortelės, aiškinamasis raštas, kranų, laikinųjų patalpų, laikinų komunikacijų ir kt. skaičiavimus ir tt.;
Konsultuojame statybos darbų technologinių projektų rengimo klausimais;
Statybos darbų technologijos projektas PRIVALOMAS statant, rekonstruojant ar kapitališkai remontuojant ypatingus statinius, statinius saugomose teritorijose, statinius apsaugos zonose, nustatytose įstatymais ir Vyriausybės nutarimais, taip pat atliekant statybos darbus sudėtingomis sąlygomis, veikiančios įmonės (kito objekto) ar veikiančių inžinerinių tinklų bei susisiekimo komunikacijų teritorijose bei tretiesiems asmenims priklausančiuose sklypuose, taip pat atliekant žemės darbus greta esamų statinių, po vandeniu, po žeme ir pan.