Paslaugos

Remonto darbai – kokybiškai įrengiame namus/butus/patalpas nuo idėjos iki raktų (interjero dizainas, 3D vizualizacijos. Visi apdailos darbai, santechnika, elektros instaliacija, apšvietimo sprendimai, durys, grindys, baldai, užuolaidos ir kt. interjero aksesuarai). Pagrindinė šios paslaugos esmė, kad užsakovas gauna viską iš “vienų rankų”, taip taupydamas savo laiką bei gaudamas visas garantijas tiek darbams, tiek gaminiams/įrangai.

Pastatų statyba / vidaus apdailos darbai – statybos darbai (gyvenami ir negyvenami pastatai), renovacijos darbai (gyvenami ir negyvenami pastatai), lauko inžinerinių tinklų statyba, statinių bei inžinerinių tinklų bendrųjų statybos darbų techninės priežiūros darbai, organizavimas, atlikimas ir valdymas bei vidaus įrengimo ir apdailos darbų organizavimas, atlikimas ir valdymas.

Statybos darbų vadovo paslaugos – UAB „Išskirtinio būsto statyba“ atestuoti darbų vadovai patars statinio statybos darbų organizavime bei atliks:

  • statybos darbų žurnalų pildymą;
  • statybinių medžiagų, statybos gaminių ir dirbinių, bei įrangos parinkimą ir tiekimą pagal užsakovo poreikius ir statinio statybos projekto reikalavimus, užtikrinant aukščiausią kokybę ir protingą kainą;
  • statinių statybos ir eksploatacijos dokumentacijos tvarkymą.