Karjera

Statybos sektorius yra kupinas iššūkių ir galimybių. Mes norime kurti kultūrą per bendradarbiavimą ir atvirą dialogą. Skatiname savo darbuotojus abejoti įsisenėjusiais darbo metodais, kelti vieni kitiems iššūkius, ieškoti naujų darbo būdų ir nuolat ugdyti vienas kitą. Mes tikimės, kad su pasididžiavimu galėsime švęsti savo sėkmę ir toliau kurti skatinančią augti aplinką. Mes ieškome žmonių, kurie nori ir gali dirbti konkretų darbą tiek Lietuvoje, tiek Norvegijoje, turi gyvenime kryptį ir vadovaujasi tokiomis pat vertybėmis kaip ir mes.

UAB „Išskirtinio būsto statyba“ tvarkingiems, gerai darbus atliekantiems savo darbuotojams suteikia galimybę tiek trumpalaikėms, tiek ilgalaikėms komandiruotėms darbui Norvegijoje. (www.ebprosjekter.eu)

Darbuotojams suteikiame gyvenamąjį plotą Norvegijoje, apmokamos kelionės išlaidos. Mūsų darbuotojai yra nemokamai supažindinami su HMS (saugos kursai Norvegijoje), galime padėti įsigyti trūkstamus darbo įrankius.

UAB „Išskirtinio būsto statyba“ Jums suteikia galimybę įgyti darbo patirties, naujų įgūdžių, galimybę įstoti ar sugrįžti į darbo rinką, lanksčiai derinti darbo laiką su studijomis ar laisvalaikiu, dirbant nepilną darbo dieną, taip pat susirasti nuolatinį darbą.

Mes rūpinasi savo darbuotojais. Nuolatos palaikome ryšį su įdarbintais darbuotojais, rūpinamės jų gyvenimo ir darbo sąlygų gerinimu.

Šiuo metu mes ieškome motyvuotų stalių, dažytojų, plytelių, tirinkelių klojėjų, betonuotoju darbams Lietuvoje ir Norvegijoje.

Jei ieškai darbo statybų sektoriuje – atsiųsk mums savo CV (gyvenimo aprašymą galite siųsti ir paprastu tekstu) elektroniniu paštu info@ibstatyba.lt ir mes NEMOKAMAI pasiūlysime tau darbą tiek Lietuvoje, tiek Norvegijoje.