Karjera

Statybos sektorius yra kupinas iššūkių ir galimybių. Mes norime kurti kultūrą per bendradarbiavimą ir atvirą dialogą. Skatiname savo darbuotojus abejoti įsisenėjusiais darbo metodais, kelti vieni kitiems iššūkius, ieškoti naujų darbo būdų ir nuolat ugdyti vienas kitą. Mes tikimės, kad su pasididžiavimu galėsime švęsti savo sėkmę ir toliau kurti skatinančią augti aplinką. Mes ieškome žmonių, kurie nori ir gali dirbti konkretų darbą Lietuvoje, turi gyvenime kryptį ir vadovaujasi tokiomis pat vertybėmis kaip ir mes.


UAB „Išskirtinio būsto statyba“ Jums suteikia galimybę įgyti darbo patirties, naujų įgūdžių, galimybę įstoti ar sugrįžti į darbo rinką, lanksčiai derinti darbo laiką su studijomis ar laisvalaikiu, dirbant nepilną darbo dieną, taip pat susirasti nuolatinį darbą.

Mes rūpinasi savo darbuotojais. Nuolatos palaikome ryšį su įdarbintais darbuotojais, rūpinamės jų gyvenimo ir darbo sąlygų gerinimu.

Šiuo metu mes ieškome motyvuotų stalių, dažytojų, plytelių, trinkelių klojėjų, betonuotoju darbams Lietuvoje.

Jei ieškai darbo statybų sektoriuje – atsiųsk mums savo CV (gyvenimo aprašymą galite siųsti ir paprastu tekstu) elektroniniu paštu info@ibstatyba.lt .