Apie mus

Kiekvienas iš mūsų svajojame apie nuosavą būstą, kuriame atsiskiriame nuo pašėlusiu tempu besisukančio šiandieninio gyvenimo tempo, kuriuose atgauname fizines jėgas ir dvasinę pusiausvyrą. Tačiau šių gražių jūsų troškimų įgyvendinimas neretai virsta varginančiu išbandymu. Pastato projektavimas, statybų organizavimas ir valdymas, interjero įrengimas, aplinkos sutvarkymas tai sudėtingi procesai, reikalaujantys nepriekaištingos kompetencijos iš visų projekto procesų dalyvių, todėl labai svarbu tinkamai pasirinkti paslaugų tiekėjus.

UAB „Išskirtinio būsto statyba“ – atskirų statybų industrijos sričių profesionalus vienijanti kompanija, kurios tikslas padėti klientui susikurti bei įgyvendinti savo svajonių būstą. Visus būsto įgyvendinimo etapus ir jų valdymą patikint vienai organizacijai.

UAB „Išskirtinio būsto statyba“ veikla neapsiriboja Lietuva, šiuo metu plėtojamos analogiškos projektavimo ir statybų paslaugos Norvegijoje (www.ebprosjekter.eu).

Projektų kūrimas ir įgyvendinimas yra mūsų aistra. Sujungus visus kūrybos ir realizacijos procesus, ilgalaikę vertę išlaikančius namus turėsite greitai ir nesudėtingai.

Atkaklus darbas, terminų ir sutarčių vykdymas, darbų kokybės užtikrinimas padėjo užsitarnauti užsakovų pasitikėjimą. Bendrovė tęsia patikimo verslo tradicijas, seka statybos industrijos naujienas, užtikrintai ir šiuolaikiškai planuoja ateitį.